Čo sa stane s vaším telom, keď začnete užívať kvalitný Ostropestrec mariánsky: Inšpirujte sa skutočnými príbehmi

Čo sa stane s vaším telom, keď začnete užívať Pestrec mariánsky: Inšpirujte sa skutočnými príbehmi

Určite ste už počuli o bylinke s názvom Pestrec mariánsky (alebo Ostropestrec mariánsky). A tiež asi tušíte, že ovplyvňuje nielen činnosť našej pečene. Avšak čo konkrétne tento druh liečivého bodliaka v našom tele spôsobuje a čo sa stane, ak budete jeho drvené plody užívať denne? Prečítajte si skúsenosti tých, ktorí pestrecu prepadli a dovolili mu, aby zlepšil ich zdravie!

Pestrec mariánsky je veľmi mocná bylinka. Vďaka svojmu vplyvu na funkciu a regeneráciu pečeňových buniek dokáže detoxikovať organizmus, podporiť spaľovanie tukov, naštartovať imunitný systém a zahnať únavu. A to nie je zďaleka všetko. Ako pestrec hodnotia tí, ktorí ho užívajú pravidelne?

Zbohom únava! Ostropestrec vám dobije baterky

💬“Posledný rok som postrehla, že mám žalostne málo energie, aj keď som spávala 9 hodín. Pestrec mi pomohol na rozbehnutie detoxu tela. Po troch mesiacoch som plná života, radosti a s novými cieľmi do života. A o 12 kg ľahšia. A nie som hladná, Ostropestrec ma zasýti a ja potom nemám chuť neustále niečo “zobať” ako som mala vo zvyku predtým :)“ (Helena)

Kto by dnes nebol z času na čas unavený. Lenže ak vyčerpanie pretrváva, aj keď k nemu nie je žiadny extra objektívny dôvod (neboli ste vystavení nadpriemernej fyzickej či psychickej záťaži a pod.), je jasné, že je niečo zle a vaše telo vám dáva jasne najavo, že potrebuje dôkladnejšiu regeneráciu. Za takouto nevysvetliteľnou únavou totiž môže byť náš nezdravý životný štýl (škodliviny prijímané zo stravy a kozmetiky, alkohol, nedostatok kvalitného spánku a pohybu a pod.), dlhodobý stres, užívanie určitých liekov a veľmi často aj nesprávna činnosť pečene.

Práve pečeň takto častokrát volá o pomoc. Ako jej uľaviť? Doprajte jej Pestrecovú kúru. Táto bylinka je totiž odborníkom na regeneráciu pečeňových buniek! A je to práve zdravá pečeň, ktorej správne fungovanie má kľúčový vplyv na stav ďalších orgánov a celého organizmu. Obsahuje unikátny komplex antioxidantov – silymarín, vďaka ktorému sa telo detoxikuje a vy už po prvých týždňoch užívania pocítite príval novej energie, menej výkyvov nálad, ale aj bolestí hlavy či migrén a celkový ústup malátnosti. Čo ďalšie sa v priebehu 12 týždňovej Ostropestrecovej kúry deje s vaším telom, sa dozviete TU.

Chudnutie? S Pestrecom to už nebude problém

💬“Musím pridať aj svoju skúsenosť. Minulý rok som vybral celú trojmesačnú dávku. 💥SCHUDOL SOM 9 KÍL, ZMIZLA ÚNAVA, TRÁVIACE ŤAŽKOSTI a neskutočne sa mi ZVÝŠILA CELKOVÁ IMUNITA💥. Odvtedy som nemal ani nádchu. V súčasnosti som začal ďalšiu kúru s drveným Pestrecom a tento rok ich plánujem absolvovať dve. V tomto duchu už plánujem pokračovať aj v rámci prevencie.“ (Stanislav)

Chudnutie môže byť pre mnohých z nás “evergreenom”, ktorý nás sprevádza skoro celý dospelý život. Na začiatku roka chudneme v rámci novoročných predsavzatí, na jar a v lete do plaviek, na jeseň a v zime sa s hrôzou pozeráme na pribúdajúce kilá v dôsledku najrôznejšieho hodovania a nedostatku pohybu kvôli nepriaznivému počasiu.

Skrátka a dobre, náš nie príliš zdravý životný štýl sa na našej postave podpisuje viac, než by sme chceli. Neustále striedanie viac či menej razantných diét väčšinou vedie len k jo-jo efektu, pretože nerieši pôvod našich nadbytočných kilogramov. A tým je intoxikácia organizmu, ktorá má za následok usadzovanie tuku nielen pod kožou, ale aj v cievach a niektorých orgánoch, predovšetkým v pečeni.

Ak chcete zastaviť bludný kruh diét a následného priberania na váhe, doprajte najprv telu očistu v podobe kúry z drvených plodov Ostropestreca. Naštartuje činnosť pečene, látkovú výmenu, zníži hladinu škodlivého LDL cholesterolu, prispieva k vyrovnávaniu hladiny cukru v krvi, zlepší trávenie a zbaví črevá nánosov škodlivín (aj preto je dôležité užívať drvené plody, ktoré sú skvelým zdrojom potrebnej vlákniny).

Zregenerovaná pečeň umožňuje lepšie nakladanie organizmu s výživnými látkami, umožní lepšie spaľovanie tukov, ktoré má nefunkčná pečeň problém spracovať. Po pár týždňoch začne ručička na vašej osobnej váhe úspešne klesať! O ďalších benefitoch drvených plodov Pestreca si prečítajte TU.

Zdraví vnútri, krásni navonok vďaka Pestrecu

💬“Musím tento bodliačik veľmi pochváliť, lebo účinky sú naozaj pôsobivé, najmä nárast energie, zlepšenie trávenia, čistejšia a krajšia pokožka na tvári a celkovo sa cítim lepšie. Potvrdili mi to aj priatelia a kolegovia, keď sa ma po pár týždňoch kúry začali pýtať, či so sebou niečo robím, pretože vraj v tvári pôsobím sviežo, zdravšie a doslova žiarim 😍 PRÍRODA JE MOCNÁ PANI a na každú chorobu v nej určite nájdeme liek, LEN JU TREBA POČÚVAŤ 😍. A tieto dary užívať v prirodzenom stave, nie z nich chemickými procesmi robiť výťažky “zaručene účinné”… Tie nám nikdy nepomôžu.“ (Katka)

Tiež si pri pohľade do zrkadla hovoríte, ako by bolo krásne objaviť prameň večnej mladosti, ktorý by zastavil starnutie pleti a navrátil jej iskru? Alebo naopak premýšľate, prečo má vaša pokožka pocit, že ste stále v puberte, a zásobuje vás nepríjemným akné, aj keď už dávno nie ste teenager? Trápia vás ekzémy či podobná kožné ochorenia? Potom vedzte, že aj všetky tieto problémy našej pleti môžu súvisieť s nedostatočnou činnosťou pečene.

Premýšľate, ako môže pečeň súvisieť s kožou? Celkom ľahko – podmienkou zdravej pleti je schopnosť jej buniek regenerovať sa, avšak tomu často bránime my sami svojím nevhodným životným štýlom (do tela nám prúdia toxíny zo stravy, kozmetiky, fajčenia, životného prostredia, ktoré nás obklopuje …). S tým všetkým musí potom bojovať naša pečeň, na ktorú je toho ale veľakrát už príliš, a tak potrebuje pomoc.

Preto skôr než minúť horibilné sumy za kozmetické produkty a riešiť len následok, sa oplatí zamerať aj na príčinu ťažkostí a dopriať pečeni poriadnu vzpruhu v podobe 12-týždňovej detoxikačnej Ostropestrecovej kúry. Už približne v polovici svojho úsilia odhalíte vďaka účinkom silymarínu (silný antioxidant) prvé viditeľné zmeny – pokožka bude jasnejšia a bude pôsobiť mladistvejšie, zlepší sa jej stav (postupne zmizne akné a zlepší sa aj prejavy ekzémov) a vy budete zase oplývať sebavedomím!

Prvý krok na ceste k zdraviu s Pestrecom mariánskym

💬“Včera som bol na krv. S napätím som čakal ako mi dopadnú výsledky. Mal som predtým dosť zlé hodnoty, hlavne cholesterol bol riadne vysoký a pečeňovky tiež! 😢Dnes som bol s výsledkami u doktora a ani jeden sme tomu nemohli uveriť! 😘Všetky moje výsledky boli TOP 😉👍 Môže to byť len mojim pravidelným užívaním Pestreca. Priznám sa, že na začiatku kúry som sa tomu trošku smial, boli tam pochybnosti, ale teraz beriem pestrec už dlhšiu dobu a ono to skutočne funguje. S Pestrecom už zostaneme parťáci, keď nám to spolu tak klape. (Vlasto)

Hoci je z vyššie napísaného jasné, že Ostropestrec mariánsky predstavuje silného spojenca na vašej ceste k zdraviu, nie je všeliekom, ktorý vás spasí, ak svojmu telu budete naďalej škodiť nezdravým životným štýlom. Avšak táto bylinka sa môže stať motiváciou pre zmenu smerom k zdravšiemu životu. Ak už v rámci 12-týždňového užívania drvených plodov Pestreca stavíte na vyvážený jedálniček, dostatočný pohyb a rozlúčite sa s niektorými škodlivými zlozvykmi (hovoríme samozrejme najmä o fajčení a nadmernej konzumácii alkoholu), zmení sa vďaka dosiahnutým výsledkom aj váš pohľad na svet.

Ostatne Ostropestrec môžete užívať aj v rámci prevencie, aj keď vás netrápia žiadne z vyššie popísaných ťažkostí. Je to lepšie ako začať až keď nastanú problémy. Naša pečeň je v dnešnej dobe vystavená negatívnym vplyvom viac ako inokedy, takže si zaslúži našu starostlivosť. Ak ešte premýšľate, prečo sa do zmeny životného štýlu s pomocou Pestreca mariánskeho pustiť, prečítajte si všetko o jeho užívaní.

Ako teda Pestrec užívať?

Ako presne detox a regenerácia pečene vďaka drvenému Pestrecu prebieha, si môžete prečítať TU.

Ako užívať Pestrec mariánsky tak, aby vám účinne pomohol pri regenerácii pečene, ochoreniach žlčníka a obličiek, alebo znížil hladinu cukru a cholesterolu v krvi … sa dozviete TU.

Kúra z drveného Pestreca ako ideálny darček?

Podelíme sa s vami o TIP od našich zákazníkov. Napríklad pri príležitosti rôznych sviatkov môžete vzpruhu v podobe Pestrecovej kúry darovať aj svojim najbližším! Veď aký cennejší dar im môžete nadeliť, než práve zdravie!?

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 270g XXL vreckami len do konca mája!

6 odpovedí na “Čo sa stane s vaším telom, keď začnete užívať Pestrec mariánsky: Inšpirujte sa skutočnými príbehmi”

 1. Dnes prišiel balík, tak sa teším, lebo je to super bylinka a každý rok na jar si robím očistu. Ďakujem za rýchle vybavenie tejto zásielky a super donášku kuriérskou spoločnosťou. 😊👍

  1. Dobrý deň pani Mária,
   ďakujeme za Vašu dôveru a milé slová.
   Budeme radi, keď nám aj bližšie napíšete o Vašich úspechoch s našou kúrou a inšpirujete tak tých, ktorí ešte váhajú 😊
   Prajem veľa zdravia 🍀
   Zuzana, VasBylinkar.sk

 2. Dobrý deň chcela by som sa informovať či je vhodné to užívať aj keď má človek problém s vysokým tlakom?

  1. Dobrý deň, na to, že s Pestrecom je potrebné postupovať opatrne u ľudí s vysokým krvným tlakom, upozorňujeme aj na našich stránkach, napríklad tu: http://www.vasbylinkar.sk/ako-uzivat-pestrec-mariansky/, v častých otázkach o Pestreci: https://www.vasbylinkar.sk/caste-otazky-o-pestreci/ a upozornenie je priamo v eshope pri produkte.

   Máme však aj zákazníkov, ktorí majú zvýšený tlak a Pestrec napriek tomu opatrne, v malých dávkach a postupne užívajú, pričom si sledujú, ako na to ich telo reaguje. Následne prejdú postupne na plnú dávku (začína sa jednou malou čajovou lyžičkou večer, každých 10 dní pridáme ďalšiu lyžičku, až sa dostaneme na plnú dávku 4x denne jedna malá čajová lyžička).

   Na druhej strane nám viacerí zákazníci oznámili, že konkrétne Pestrec im tlak nedvíha a máme aj zákazníkov, ktorým Pestrec tlak dokonca znížil (postupne, keďže sa odstránila príčina vysokého tlaku aj vplyvom užívania Pestreca).

   Odporúčame poradiť sa aj s lekárom. Máme aj zákazníkov, ktorým po porade lekár upravil dávkovanie liekov na tlak počas kúry a Pestrec mohli užívať bez problémov. Je to individuálne a je potrebné byť opatrný.

   Prajem pekný deň 🙂
   Zuzana, VasBylinkar.sk

  1. Dobrý deň,

   nie sú nám známe konkrétne obmedzenia pri ochorení „dna“.

   Užívanie Pestreca by nemalo byť problematické. Ak chcete mať väčšiu istotu, odporúčame poradu s lekárom.

   Prajem pekný deň, Zuzana, VasBylinkar.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *