Očistou pečene k lepšej imunite

Nedovoľte toxínom zničiť vašu imunitu – je čas na jarnú očistu

Jar konečne klope na dvere a nesie nám slnko, teplejšie dni a prebúdzajúcu sa prírodu. Vyššie teploty a premenlivé počasie ale hrajú do karát aj rôznym vírusom a preto je toto obdobie typické aj zvýšenými nárokmi na našu imunitu, ktorá je po zime často oslabená a nedokáže potenciálnym hrozbám efektívne odolávať.

Aj ručička váhy dokáže byť nemilosrdná – odhalí kilá, ktoré sme “nasporili” a cez zimu šikovne skrývali pod svetrami a kabátmi.

Zlá životospráva sa často prejaví aj vo forme zhoršených výsledkov, u lekára sa dozvieme, že máme zvýšený cukor, LDL cholesterol, alebo zvýšené “hepatálky” (výsledky pečeňových testov). Práve správne fungovanie pečene má však priamy súvis so schopnosťou našej imunity odrážať útoky vírusov a baktérií.

Preto zrazu máme hneď niekoľko dobrých dôvodov, prečo dopriať telu očistu, dostať sa do formy, zlepšiť si postavu, kondíciu, či zdravotný stav. Tieto veci idú totiž spolu ruka v ruke.

Prečítajte si skúsenosť našej stálej zákazníčky Alžbety, ktorá výstižne opísala, ako jej Pestrecová kúra dopomohla k zlepšeniu jej celkového zdravotného stavu – psychického aj fyzického:

Musím sa priznať, že pred začatím svojej prvej Pestrecovej kúry som už začínala byť zúfalá. Bol začiatok marca a ja som sa v jedno slnečné sobotné ráno zobudila s bolesťou hrdla a upchatým nosom. Nebolo by na tom nič extra zvláštne – pokiaľ by to nebolo za posledný polrok už snáď desiatykrát. Áno, od jesene som žila s výnimkou pár dní s upchatým nosom, boľavým hrdlom, občasnými teplotami, bolesťami “celého človeka” a inými typickými príznakmi chrípky. Bola som aj u lekárky, predpísané antibiotiká mi pomohli na týždeň a moje “kolečko” sa následne začalo znova. A znova. A znova.

Môj vnútorný hlas preklínajúci všetky bacily a vírusy sveta zrazu prerušilo zvonenie telefónu. Volala mi moja dobrá kamarátka Milka – zhodou okolností zdravotná sestra – a volala ma na návštevu. Keď som jej povedala o svojich trampotách, odmlčala sa a po chvíli vyhlásila: “Betka, musíš si dať do poriadku svoju pečeň!”. Úprimne povedané, veľmi ma zaskočila, veď ja nie som žiadny alkoholik a pečeň mám určite zdravú. Milka pokračovala:

“Neverila by si, koľko problémov s imunitou má na svedomí zhoršená funkcia pečene. Mala by si začať užívať Pestrec mariánsky a vydržať aspoň 3 mesiace! Silymarín z Pestreca pomôže tvojej pečeni a tvoja obranyschopnosť sa dá do poriadku, keď pečeň začne fungovať ako má - uvidíš!”.

Bola som skeptická, ale rovnako tak som už bola unavená a demotivovaná z neustále sa vracajúcej nádchy, bolesti hrdla a zelených hlienov. Povedala som si, že to idem skúsiť, hop alebo trop. Už počas prvých týždňov som naozaj badala prvé zmeny. Ale po uplynutí troch mesiacov som bola ako vymenená. Žiadna únava, žiadna bolesť hlavy, žiadny kašeľ, žiadne vracajúce sa teploty, žiadna bolesť hrdla. Všetko bolo preč. Navyše som ale pozorovala výrazné zlepšenie trávenia, stavu pokožky, a prílev novej energie. Som ako nová a zhodila som aj nejaké to prebytočné kilečko.

Pestrec odporúčam každému, kto potrebuje poriadnu očistu organizmu, pretože teraz už viem, že tá začína dobre fungujúcou pečeňou. Za mňa super a ďakujem aj zákazníckemu servisu na VášBylinkár.sk, že mi poradili, pomohli s objednávkou a doručili ju hneď na druhý pracovný deň. Ste super!

– Alžbeta

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 270g XXL vreckami len do konca júna!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *