Pestrec mariánsky, podpora pečene pre efektívne spaľovanie tukov!

Pestrec mariánsky, podpora pečene pre efektívne spaľovanie tukov!

Prečo je podpora pečene dôležitá?

Každý by si chcel užívať život naplno. Oslavovať ho bohatými hostinami, relaxovať pri pohári vína a vychutnávať si chvíle, na ktoré budete s láskou spomínať. Ale nezabúdajte! Zatiaľ čo si užívate radosti, v pozadí je tichý hrdina, ktorý neúnavne pracuje na tom, aby organizmus udržal v čo najlepšej forme, VAŠA PEČEŇ.

Áno, tento nenápadný orgán je vašou tajnou zbraňou v boji s kilečkami navyše.

Váš Bylinkár vám prezradí prečo to tak je a prečo je dôležitá podpora pečene….

Nenápadný hrdina spaľovania tukov

Často prehliadaná pečeň je metabolická elektráreň.

Obrazne povedané, je to ako riadiace centrum pre metabolizmus. Pečeň spracováva všetko, premieňa živiny na energiu a detoxikuje škodlivé látky. Keď pečeň preťažíte prebytočným cukrom, alkoholom a mastnými jedlami… musí pracovať nadčas, jej fungovanie nie je optimálne a začínajú sa objavovať problémy.

…strava naša každodenná…

Veľký vplyv na fungovanie pečene má aj moderný spôsoby stravovania. Zatiaľ čo strava našich predkov [1] pozostávala približne z 30 % kalorického príjmu z bielkovín, v dnešnom svete sme sa posunuli k strave, v ktorej iba 15 % našich kalórií pochádza z bielkovín.

Táto zmena stravovania má významný vplyv na funkciu pečene. Bielkoviny pozitívne vplývajú na pečeň, zatiaľ čo nadmerné množstvo sacharidov a alkoholu ju zaťažujú. Nespracované sacharidy sa v organizme usadzujú ako tuk.

Aj keď si z času na čas môžete dopriať malé prehrešky, nezabúdajte, že vo veľkom môžu mať trvalé následky na zdravie.

Tu je potrebné zasiahnuť a podporiť Vašu pečeň a pomôcť jej v optimálnej funkcií.

Drvený Pestrec mariánsky, najlepší priateľ pečene

Jedným z účinných spôsobov podpory pečene je začlenenie Pestreca mariánskeho do každodennej rutiny. Pestrec mariánsky, inak známy aj ako Silybum marianum, má preukázateľne pozitívny vplyv na zdravie pečene. Jeho história má korene aj v tradičnej medicíne ako aj v modernej kuchyni.

Obsahuje antioxidant nazývaný Silymarín, ktorý je kľúčovým hráčom v účinkoch Pestreca mariánskeho na ochranu pečene. “Silymarín je skupina flavonoidov (silibinín, silidianín a silikristin), ktoré pomáhajú pri oprave pečeňových buniek poškodených alkoholom a inými toxickými látkami. Silymarín tiež chráni nové pečeňové bunky pred zničením tými istými toxínmi. Znižuje zápal (preto sa často odporúča ľuďom so zápalom pečene alebo hepatitídou) a je silným antioxidantom.” [2]

Zaradenie Pestreca mariánského do vašej rutiny je tiež skvelým začiatkom pre podporu spaľovania tukov. Pre dosiahnutie optimálnej telesnej hmotnosti sa odporúča venovať pozornosť aj iným dôležitým aspektom životného štýlu, ako je napríklad zdravá strava a jej pravidelnosť, cvičenie, kvalitný spánok, dostatok tekutín…

Podpora pečene a spojenec imunity

Vedeli ste však, že tento prírodný zázrak dokáže viac než len podporiť správnu funkciu pečene?

Výskum „Imunostimulačný účinok extraktu z pestreca mariánskeho (Silybum Marianum)“ ukazuje, že Silymarín môže byť kľúčom k posilneniu imunitného systému. Tím vedcov, skúmal imunostimulačný účinok silymarínu, ktorý poukázal na jeho potenciál pri posilnení imunitného systému.

Štúdia tiež ukázala, že imunostimulačný účinok Pestreca mariánskeho sa zosilnil so zvyšovaním dávky, čím sa zdôraznil jeho potenciál ako posilňovača imunity. [3]

Chcete vedieť viac o efektívnom užívaní Pestreca mariánskeho? Kliknite TU.

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 270g XXL vreckami len do konca júna!

2 odpovede na “Pestrec mariánsky, podpora pečene pre efektívne spaľovanie tukov!”

  1. Toto je čista pravda. Suhlasim! Okrem ineho, počas pestrecovej kury som aj schudla 12 kil. Od vtedy ju opakujem pravidelne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *