Plody pestreca sa používajú pri ochoreniach a poškodení pečene, napr. pri hepatitíde (žltačke) typu B a C, cirhóze, steatóze (stukovatení) pečene, pri otravách v dôsledku intoxikácie alkoholom, drogami, priemyselnými chemikáliami alebo hubami a iných.

Pre najlepší výsledok je drvený Pestrec mariánsky odporúčané užívať ako ucelenú kúru bez prerušenia.

Nasledovná časová os vám pomôže priblížiť a ozrejmiť priebeh kúry Pestrecom mariánskym. Počas 12-týždňovej kúry budete môcť pozorovať priaznivé príznaky detoxikácie organizmu a regenerácie pečene, ktoré si všimnete nielen vy, ale aj vaše okolie. Je však dôležité prihliadať na to, že výsledky ozdravnej kúry sa dostavujú najmä s ohľadom na závažnosť konkrétneho ochorenia pečene i celkový stav vášho organizmu.

Časová os

Začiatok kúry Pestrecom – problémy s pečeňou

Obdobie 0 až 2 týždne

Štartuje detoxikácia a regenerácia pečene

V úvode pestrecovej kúry dochádza k pozvoľnému naštartovaniu detoxikačných procesov vo vašej pečeni, rovnako sledujeme pozitívne vplyvy na tráviacu sústavu. Drobné čiastočky Pestreca, ktoré sme prijali do tela začínajú očisťovať steny čriev, robia ich „peeling“, tak ako to poznáme pri skrášľovacích procesoch aplikovaných na telo zvonka.

Pečeň začína odbúravať nahromadený tuk, vylučovanie sa spravidelní. Tak ako pri každej detoxikačnej kúre môžeme pozorovať príznaky ako zvýšenie plynatosti, či zmeny vo vylučovaní. Je to však prechodné štádium, ktorým nám telo oznamuje, že sa začína zbavovať nežiadúcich látok, ktoré sa v ňom do tejto doby úspešne hromadili.

Na začiatku kúry (cca prvých 10 dní) je potrebné dávku zdvojnásobiť aby sme v pečeni spustili intenzívne regeneračné procesy.

Všetko o užívaní a dávkovaní drveného Pestreca mariánskeho sa dozviete TU.

3 až 4 týždne užívania Pestreca mariánskeho

Harmonizácia trávenia a prílev energie

Začínate na sebe už znateľnejšie badať blahodárne vplyvy ozdravnej kúry pečene Pestrecom. Pozorujete pozvoľný prílev energie, ústup malátnosti, bolestí hlavy, migrén a podráždenosti.

Telo sa už zbavilo (a ďalej sa zbavuje) časti toxických látok nahromadených v pečeni, rovnako tak tukového tkaniva. Ustupujú aj zápaly a zmierňujú sa príznaky alergií, pretože čistejšia tráviaca sústava už dokáže lepšie vstrebávať potrebné živiny.

6 týždňov kúry

Pokles cholesterolu a zmeny viditeľné už aj navonok

V tomto období pečeňovej kúry je už pozitívne výsledky možné badať aj na výsledkoch krvných testov. Blahodárne účinky Pestreca sa prejavia jednak poklesom hodnôt LDL cholesterolu, ale i hodnôt ďalších škodlivých látok, ktoré vám v krvi namerali pred začiatkom kúry.

Zmeny, ktorými prechádza váš organizmus nezostanú nepovšimnuté nielen vami, ale všimne si ich pravdepodobne už i vaše okolie, keďže vaša tvár i oči budú v tomto období vyzerať už na pohľad zdravšie a žiarivejšie.

8 až 9 týždňov

Regenerácia v plnom prúde, dokonalé vstrebávanie živín

Detoxikácia a obnova buniek vašej pečene prebieha na plné obrátky. Významne tomu nahráva i fakt, že tráviaca i vylučovacia sústava sú už v tomto čase zbavené veľkej časti nežiadúcich látok, ktoré pred začiatkom kúry zabraňovali dokonalému vstrebávaniu živín a látok prospešných pre organizmus.

Je umocnené i subjektívne vnímanie pozitívnych zmien, ktorými vaše telo v tomto období prechádza. Pociťujete prílev energie, pozitívne zmeny nálady i vzhľadu.

12 a viac týždňov

Zdravá pečeň, testy v poriadku, redukcia hmotnosti = plnohodnotný chod organizmu 🙂

Blahoželáme vám, pretože ste sa vďaka svojmu odhodlaniu a vôli dopracovali k zdravšej pečeni. Pritom to nebolo obzvlášť náročné. Vaša pečeň sa zbavila tuku, detoxikovala sa a prebehla v nej regenerácia buniek pečeňovej membrány. Rovnako ste si počas kúry Pestrecom prečistili trávenie i vylučovanie, vďaka čomu prijímate do organizmu oveľa viac živín a látok potrebných pre plnohodnotný chod organizmu.

Vaše krvné testy sú aktuálne v norme, podarilo sa vám dosiahnuť zníženú hladinu cholesterolu. Sekundárne sa vám podarilo zbaviť tuku nielen vašu pečeň, ale zbavili ste sa aj časti vnútorného tuku, nakoľko konzumovaný Pestrec má po zapití vodou v žalúdku určitý objem i nutričnú hodnotu. Obchádzal vás tak pocit akútneho hladu a podarilo sa vám účinne zhodiť pár kíl a to bez nežiadúceho „jojo“ efektu.

Užívanie Pestreca mariánskeho je veľmi bezpečné a prospešné pre zdravie pečene. Vzhľadom ku stavu konkrétneho organizmu a jeho „štartovacej pozícii“ na začiatku kúry (v závislosti od toho ako dlho bola pečeň poškodzovaná), k pretrvávajúcim, alebo opakujúcim sa ochoreniam pečene, predispozíciám k ochoreniam pečene, užívaniu veľkého množstva liekov, alebo ku sklonom skĺznuť k nesprávnej životospráve je vhodné kúru pestrecom zopakovať podľa individuálnych potrieb i viac krát do roka. Medzi Pestrecovými kúrami sa odporúča spraviť prestávku v trvaní 2 až 4 týždne.

Všetko o užívaní a dávkovaní drveného Pestreca mariánskeho sa dozviete TU.

Zdravá pečeň

Výhodné balenia na celú kúru

Detoxikačná kúra 5+1 zdarma

Pestrec Mariánsky drvený pestrecová kúra 5+1

Ušetrite – Výhodný balíček 5+1 ZADARMO na celú detoxikačnú kúru pestrecom mariánskym:

Pri objednávke 5 ks od nás dostávate jedno 275g vrecko navyše ako DARČEK!

KÚPIŤ BALENIE 5+1

Zvýhodnená kúra “10+2″ pre dvoch

Pestrec Mariánsky drvený pestrecová kúra 10+2

Ušetrite – Výhodný balíček 10+2 PRE DVOCH na celú detoxikačnú kúru pestrecom mariánskym:

Pri objednávke 10 ks od nás dostávate až dve 275g vrecká navyše ako DARČEK!

KÚPIŤ BALENIE 10+2

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 275g XXL vreckami len do konca septembra!