Plody Pestreca sa používajú na podporu správnej funkcie pečene a žlčníka, podporuje ich zdravie a pomáha podporovať dobré trávenie a zažívanie. Pestrec ako silný antioxidant prispieva tiež k detoxikačnej schopnosti pečene a je užitočný na udržanie fyziologických čistiacich funkcií.

Pre najlepší výsledok je drvený Pestrec mariánsky odporúčané užívať ako ucelenú kúru bez prerušenia.

Nasledovná časová os vám pomôže priblížiť a ozrejmiť priebeh kúry Pestrecom mariánskym. Počas 12-týždňovej kúry budete môcť pozorovať priaznivé účinky užívania Pestreca, ktoré si všimnete nielen vy, ale aj vaše okolie. Je však dôležité prihliadať na to, že výsledky Pestrecovej kúry sa dostavujú najmä s ohľadom na závažnosť problémov i celkový stav vášho organizmu.

Časová os

Začiatok kúry Pestrecom – problémy s pečeňou

Obdobie 0 až 2 týždne

Štartujú sa procesy prečistenia vedúce k normálnej funkcii pečene

V úvode Pestrecovej kúry dochádza k pozvoľnému naštartovaniu čistiacich procesov, rovnako procesov smerujúcich k normálenj funkcii trávenia. Drobné čiastočky drveného Pestreca, ktoré sme prijali do tela začínajú robiť „peeling“ stien čriev, tak ako to poznáme pri skrášľovacích procesoch aplikovaných na telo zvonka.

Tak ako pri každej očistnej kúre môžeme pozorovať zvýšenie plynatosti, či zmeny vo vylučovaní. Je to však prechodné štádium, ktorým nám telo oznamuje, že procesy smerujúce k normálnej funkcii pečene a zlčníka sa úspešne započali.

Na začiatku kúry (cca prvých 10 dní) je potrebné dávku zdvojnásobiť aby sme spomínané procesy spustili čo najintenzívnejšie.

Všetko o užívaní a dávkovaní drveného Pestreca mariánskeho sa dozviete TU.

3 až 4 týždne užívania Pestreca mariánskeho

Na ceste k normálnemu tráveniu a funkciám pečene

Začínate na sebe už znateľnejšie badať blahodárne vplyvy Pestrecovej kúry. Správne fungujúca pečeň zabraňuje okrem iného aj pocitom únavy a nedostatku energie, malátnosti, bolestiam hlavy, migrénam a podráždenosti. Normálne fungujúca zdravá pečeň umožňuje lepšie nakladanie organizmu s výživnými látkami, umožní výrazne lepšie spaľovanie tukov, ktoré má nefunkčná pečeň problém spracovať.

6 týždňov Pestrecovej kúry

Zmeny viditeľné už aj navonok

Badáte ten úsmev na vašej tvári, ktorý vám spôsobila žiarivá a zdravšia pleť? Správne fungujúca pečeň pomáha udržať zdravý a prirodzený vzhľad vašej pokožky bez akné , vyrážok a iných nepríjemných prejavov.

Zmeny, ktorými prechádza váš organizmus nezostanú nepovšimnuté nielen vami, ale všimne si ich pravdepodobne už i vaše okolie a je pravdepodobné, že dostanete nejeden kompliment.

8 až 9 týždňov

Pestrecová kúra v plnom prúde

Pestrecová kúra už prebieha na plné obrátky. V tejto chvíli je dôležité zotrvať v dobre naštartovaných procesoch a nevzdať sa. Ste čoraz bližšie k cieľu! Nezabúdajte, že užívanie Pestreca pomáha vašej prirodzenej obranyschopnosti a odolnosti organizmu ako celku.

Je umocnené i subjektívne vnímanie pozitívnych zmien, ktorými vaše telo v tomto období prechádza. Nečudujte sa ak pocítite prílev energie, pozitívne zmeny nálady i vzhľadu 🙂

12 a viac týždňov

Normálna činnosť pečene – zdravá pečeň 🙂

Blahoželáme vám, pretože ste sa vďaka svojmu odhodlaniu a vôli dopracovali k svojmu vysnívanému cieľu. Pritom absolvovať Pestrecovú kúru nebolo obzvlášť náročné. Spravili ste veľký krok pre seba a svoju pečeň. Drvený Pestrec vo svojej 100% prírodnej forme zabezpečil to, v čom je skrátka najlepší borec: ako silný antioxidant prispel k prečisteniu a normálnemu tráveniu a funkcii pečene a žlčníka, normálnej hladine cukru v krvi, normálnej činnosti srdca a prirodzenej obranyschopnosti a odolnosti. Podarilo sa vám počas Pestrecovej kúry aj schudnúť nejaké to kilečko? Super, štíhlejší pás je tiež dobrým signálom, že sa nemusite báť pozrieť sa na výsledky svojich krvných testov.

Užívanie Pestreca mariánskeho je veľmi bezpečné a prospešné pre zdravie pečene. Vzhľadom ku stavu konkrétneho organizmu a jeho „štartovacej pozícii“ na začiatku kúry, k pretrvávajúcim, alebo opakujúcim sa problémom, individuálnym predispozíciám, alebo ku sklonom skĺznuť k nesprávnej životospráve je vhodné kúru Pestrecom zopakovať podľa individuálnych potrieb i viac krát do roka. Medzi Pestrecovými kúrami sa odporúča spraviť prestávku v trvaní 2 až 4 týždne.

Všetko o užívaní a dávkovaní drveného Pestreca mariánskeho sa dozviete TU.

Zdravá pečeň

Výhodné balenia na celú kúru

Pestrecová kúra 5+1 zdarma

Pestrec Mariánsky drvený pestrecová kúra 5+1

Ušetrite – Výhodný balíček 5+1 ZADARMO na celú Pestrecovú kúru:

Pri objednávke 5 ks od nás dostávate jedno 275g vrecko navyše ZADARMO!

KÚPIŤ BALENIE 5+1

Zvýhodnená kúra “10+2″ pre dvoch

Pestrec Mariánsky drvený pestrecová kúra 10+2

Ušetrite – Výhodný balíček 10+2 PRE DVOCH na celú Pestrecovú kúru:

Pri objednávke 10 ks od nás dostávate až dve 275g vrecká navyše ZADARMO!

KÚPIŤ BALENIE 10+2

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 270g XXL vreckami len do konca marca!