Energia na celý deň aj bez kávy?! Tento tip s Pestrecom poznali už starí Rimania

Energia na celý deň aj bez kávy?! Tento tip poznali už starí Rimania

Pociťujete aj vy často únavu a malátnosť? Ani po 8 hodinovom spánku sa necítite plný energie? Nepomáha už ani káva? Premýšľali ste niekedy nad tým, čo tento sústavný pocit únavy spôsobuje? Nedostatok kofeínu za to určite nemôže. Vieme však, čo vás únavy zbaví dlhodobo. Ak sa chcete cítiť vitálne, pokračujte v čítaní.

Prečo sa cítite unavený?

Pretrvávajúci nedostatok energie a malátnosť idú ruke v ruke s nesprávnym životným štýlom alebo rôznymi ochoreniami. Príčin únavy je však omnoho viac. Ak organizmus nefunguje, ako má, naše telo sa trápi a je unavené. Je teda dôležité včasne dešifrovať signály, ako je aj únava a telesná slabosť, ktoré nás varujú, že niečo nie je v poriadku.

Príčiny dlhodobej únavy

 • nesprávne stravovacie návyky a konzumácia alkoholu
 • intoxikácia (lieky, drogéria, škodliviny prijímané v potrave …)
 • nesprávne fungovanie pečene
 • poruchy spánku
 • stres
 • vedľajšie účinky liekov

Pretrvávajúca malátnosť

Chronická únava je prejavom nesprávneho spôsobu života. Ak dlhodobo pociťujete slabosť, malátnosť, skrátka nedostatok vitality, zbystrite. Nemusí sa jednať len o bežnú únavu, ktorú vyriešite zvoľnením životného tempa a relaxom.

Možno vás to zaskočí, ale únava je často signálom, že vaša pečeň nepracuje správne. Pečeň je totiž jedným z kľúčových orgánov, je to centrála metabolizmu. „Moderným životným štýlom“, pre ktorý je príznačný stres, nesprávna životospráva, alkohol, drogy, dlhodobé užívanie liekov, nedostatok pohybu, či škodlivé látky obsiahnuté v potravinách a kozmetike, jej však dávame riadne zabrať.

Pečeň pri takomto kontinuálnom poškodzovaní nezvykne vypovedať ihneď. Keďže nebolí, nepríjemné prekvapenie o jej dysfunkcii sa často dozvieme až pri náhodnom vyšetrení.

Oplatí sa jej preto načúvať priebežne. O tom, že sa niečo deje, nás informuje cez tieto indície. A práve pretrvávajúca únava je jedným z varovných signálov, že treba konať, kým nie je neskoro!

Zbavte sa únavy – ale dlhodobo!

Pri ochrane pečene zohráva najdôležitejšiu úlohu zdravá životospráva, pohyb a pravidelná regenerácia pečeňových buniek – ideálne jednoduchou a prírodnou cestou.

Veľmi pri tom pomáha bylinka Pestrec mariánsky, ktorý prispieva k prevencii a rovnako rekonvalescencii po prekonaní chorôb. Táto zázračná rastlina vás vďaka svojim blahodarným účinkom dlhodobo zbaví únavy. Ako je to vlastne možné?

Tajomstvo pocitu vitality a energie odhalené

Ostropestrec podporuje funkciu pečene, je expert na regeneráciu pečeňových buniek a blahodarne vplýva na trávenie a prečisťovanie. Pestrecová kúra trvá 12 týždňov, no už po 3 – 4 týždňoch jeho užívania nastáva harmonizácia trávenia a prílev energie. Čo na sebe začnete určite pozorovať?

 • pozvoľný prílev energie
 • ústup malátnosti
 • menej bolestí hlavy, migrén
 • a nižšia miera podráždenosti

Pestrec za bojovníka označila aj zákazníčka vytrvalostná športovkyňa Lenka:

„Pestrec mi bol odporúčaný sestrou, ktorá mala pocit trvalej únavy a zlej regenerácie po cvičení. Skúsila som a zistila, že sa cítim oveľa lepšie, napriek záťaži sa dokážem bez problémov na druhý deň dostaviť na tréning a odmakať si ďalšiu tréningovú jednotku.“

Pestrec obnovil telesnú energiu a imunitu aj pánovi Stanislavovi:

„Musím pridať aj svoju skúsenosť. Minulý rok som vybral celú trojmesačnú dávku. Schudol som 9 kíl, zmizla únava, tráviace ťažkosti a neskutočne sa mi zvýšila celková imunita. Odvtedy som nemal ani nádchu. V súčasnosti som začal ďalšiu kúru s drveným pestrecom.“

Tip pre vitalitu znie: užívajte drvený Pestrec mariánsky

Bylinka Pestrec mariánsky je silný antioxidant a obsahuje komplex bioflavinoidov, ktoré majú spoločný názov silymarín. Tento má blahodarný účinok na pečeň. A práve cez zdravú pečeň sa dopracujete k vitalite a únave dáte zbohom.

Popri tom nielenže detoxikujete organizmus, konzistencia drveného pestreca tiež pomáha čistiť steny čriev od nánosov, ktoré sú tvorené zvyškami potravy a bránia efektívnej absorpcii živín do organizmu.

Tip 1: Celý priebeh detoxikácie a regenerácie pečene Pestrecom mariánskym nájdete podrobnejšie popísaný TU

Tip 2: Ako užívať Pestrec mariánsky tak, aby vám účinne pomohol od únavy, pri regenerácii pečene, ochoreniach žlčníka a obličiek, alebo znížil hladinu cukru a cholesterolu v krvi … sa dozviete TU.

Kúru opakujte ideálne viackrát ročne podľa potreby. Veríme, že Pestrec pomôže aj vám a so skúsenosťami sa s nami neváhajte podeliť. Môžete inšpirovať tých, ktorí ešte váhajú. Napíšte nám komentár, alebo tento článok zazdieľajte priateľom a všetkým, na ktorých vám záleží 🙂

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 270g XXL vreckami len do konca mája!

6 odpovedí na “Energia na celý deň aj bez kávy?! Tento tip poznali už starí Rimania”

 1. Musím pridať aj svoju skúsenosť. Minulý rok som vybral celú trojmesačnú dávku. Schudol som 9 kíl, zmizla únava, tráviace ťažkosti a neskutočne sa mi zvýšila celková imunita. Odvtedy som nemal ani nádchu. V súčasnosti som začal ďalšiu kúru s drveným pestrecom.

 2. Mna pestrec vytiahol zo ,,sragor“ ked som chodil po nekonecnych gastro vysetreniach a CT. Nikto nevedel co mi je. Nekonecna unava, depresie, hnacky… Pestrec mi odporucil jeden doktor a znamy… Po mesiaci som zacal byt Ok

 3. Dobrý deň! Inak na mňa má pesterc úžasne účinky . Migrény sa neobjavujú a mám konečne kopec energie! Cítim sa skvele!

 4. Ahojte, dnes posledný deň 12 týždňovej kúry. Zvládol som to a môžem potvrdiť pár tvrdení…. zhodil som 8kg, cítim sa lepšie a mám viac energie. Výsledky zatiaľ nemám ale chystám sa v priebehu týždňa dvoch na odbery…. určite dám vedieť…. ďakujem…. pre tých ktorí váhajú odkazujem jedno…. disciplína a vytrvalosť….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *