Nadeľte svojim blízkym zdravie: Pestrec – darček, ktorý má skutočnú cenu

Vianoce sa nezadržateľne blížia, a tak si už mnohí z nás lámu hlavu, čím obdarovať svojich najbližších. Vybrať ten pravý darček môže byť celkom tvrdý oriešok, obzvlášť ak vám všetci dookola opakujú, že nič nepotrebujú a všetko už majú. Avšak jedno potrebujeme všetci – zdravie.

Určite to poznáte aj vy. Čím viac sa blížia najväčšie sviatky roka, tým viac začíname pri pohľade na zoznam ľudí, ktorých chceme obdarovať, panikáriť. V zúfalstve tak často končíme v preplnenom nákupnom centre a berieme všetko, čo nám príde pod ruku. Zrazu nám už ani tak nejde o to, aby sme dotyčného darčekom naozaj potešili, ale aby sme ho mali konečne „vyriešeného“. Chcete sa z tejto predvianočnej rutiny konečne vymaniť? Potom nadeľte svojim blízkym naozaj zmysluplný darček, ktorý prospeje ich zdraviu!

Darujte zdravie z prírody

Všetci vieme, aké dôležité je zdravie. A napriek tomu mu mnohí z nás nevenujú takú pozornosť, akú si zaslúži, prípadne si ho kazíme nie príliš príkladným životným štýlom. A aj keď okrídlené príslovie tvrdí, že za peniaze si zdravie nekúpite, nie je to tak celkom pravda. Sebe – a vlastne i svojim najbližším – môžete kúpiť pomoc z prírody, ktorá vám, aj im k zdraviu výrazne pomôže. Na mysli máme bylinku Ostropestrec mariánsky, ktorý preukázateľne pomáha našej pečeni a cez zdravú pečeň ďalej i celému organizmu.

Taký (na prvý pohľad možno trochu netradičný) darček totiž môže znamenať v živote obdarovaného výraznú zmenu. Zmenu k lepšiemu zdraviu. Ak sa vďaka vášmu darčeku bude cítiť lepšie a prestanú ho konečne trápiť niektoré zdravotné problémy, potom ste darovali skutočne to najcennejšie. Veď kto by si neprial konečne prestať riešiť nekonečnú únavu, zažívacie ťažkosti alebo napríklad kilá navyše? A práve to Pestrec ponúka.

Ostropestrec – darček s mnohými účinkami

Samozrejme nemáme na mysli, aby ste obdarovanému pod stromček zabalili spomínaný bodliak v kvetináči! Pestrec by ste mali darovať už priamo určený na konzumáciu, ideálne v drvenej forme. Aj keď na trhu nájdete aj ostropestrecový olej alebo napríklad čaj, vedzte, že najviac cenných látok získate práve z drvených plodov.

A čo vlastne Pestrec mariánsky dokáže?

Vďaka komplexu antioxidantov, ktorému sa súhrnne hovorí silymarín, podporuje správnu činnosť a zdravie pečene a tým aj silnejší imunitný systém alebo fungujúce zažívanie. Napokon nielen vďaka popísaným vlastnostiam je táto bylinka súčasťou množstva detoxikačných kúr. Navyše účinne bojuje s únavou, znižuje cukor aj LDL cholesterol v krvi, pomáha s chudnutím a chráni vašu pečeň pred poškodením v dôsledku chorôb, užívania liekov alebo nezdravého životného štýlu. O ďalších účinkoch pestreca si prečítajte TU.

Prvý krok na ceste ku zdraviu s Pestrecom

Hovoríte si, že toľko benefitov je už na jednu bylinku nejako priveľa? Potom vedzte, že účinky Ostropestreca, respektíve silymarínu, potvrdil aj rad odborných štúdií. Užívanie drvených plodov je jednoduché a určite nebude robiť problém ani staršej generácii obdarovaných. Podrobne si o užívaní môžete prečítať TU. Celá kúra by mala trvať 12 týždňov.

Práve teraz máte tiež jedinečnú šancu získať zvýhodnené vianočné balenie s celou 12-týždňovou ostropestrecovou kúrou pre dvoch. Toto XXL balenie je ideálne napríklad ako darček pre vašich rodičov, starých rodičov, alebo priateľov, ktorí tak vďaka nemu urobia prvý krok k lepšiemu zdraviu a kvalitnejšiemu životu. A z vás sa stane prakticky „dokonalý Ježiško!“!

Výhodné balenia na celú kúru pre rodinu a priateľov:

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 270g XXL vreckami len do konca apríla!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *