3 tipy na účinnú jesennú detoxikáciu. Očistite telo, aj myseľ s Pestrecom

3 tipy na účinnú jesennú detoxikáciu. Očistite telo, aj myseľ s Pestrecom

Dni sa krátia a teploty klesajú. Jeseň dá zabrať nejednému organizmu. Chcete sa konečne vyhnúť jesennej nádche? Máme pre vás tipy, ako chrípku obísť a zmenu počasia prežiť s úsmevom.

Prečo sa necítite fit, aj keď žijete zdravo?

Dodržiavate všetky zásady zdravého životného štýlu, no aj tak niečo nie je v poriadku? Odpoveď je jednoduchá. Nech sa akokoľvek snažíte, nebezpečným látkam v potravinách, znečistenému ovzdušiu a voľným radikálom sa vyhnete len ťažko.

Ničitelia buniek – voľné radikály

Spolu s toxínmi sa do organizmu dostávajú aj tzv. voľné radikály, ktorým chýbajú elektróny. Čo to znamená? Sú zlodejmi a chýbajúce častice kradnú zdravým bunkám, čím zapríčiňujú ich devastáciu alebo smrť. Spôsobujú:

 • oslabenie imunity
 • starnutie organizmu
 • vážne ochorenia, často aj nádorové

Naštartujte imunitný systém detoxikáciou organizmu

Účinným ochrancom zdravých buniek sú antioxidanty, ktoré voľným radikálom darujú elektróny, čím ich premenia na stabilné molekuly kyslíka. Krv je viac okysličená, človek je viac energický a odolný.

Účinky antioxidantov

 • zvyšujú imunitu
 • chránia pred nádormi a degeneratívnymi ochoreniami
 • podporujú činnosť srdca a znižujú hladinu cholesterolu
 • spomaľujú proces starnutia

1. Pestrec mariánsky alebo ako zvýšiť príjem antioxidantov

Obsahuje zvýšený počet bioflavinoidov označovaných ako silymarín (silný antioxidant). Ten chráni a regeneruje pečeňové bunky. Okrem iného, je vhodnou bylinou na zlepšovanie stavu tela po chemoterapii.

Detoxikačná procedúra s Pestrecom je veľmi rozšírená a odporúčaná odborníkmi. Jeho účinky sú natoľko silné, že si ich všimne aj vaše okolie.

Vnútorné účinky

 • zvýšenie obranyschopnosti organizmu
 • zlepšenie telesných funkcií

Vonkajšie účinky

 • kvalita pleti
 • príliv energie a vyžarovanie

V akej podobe Pestrec užívať?

Najvhodnejšie je konzumovať drvený plod, ktorý obsahuje vysoké množstvo silymarínu. Doprajte si ho 4x denne 3 – 4 g.

Prečo sú iné formy menej efektívne?

 • tabletky – sú priemyselne spracované a pridávajú sa do nich aj ďalšie látky. Skrátka premena na kapsule nie je naturálny proces. Alternatívou je 100% prírodný drvený pestrec
 • olej – efekt regenerácie pečene je nízky, môže však byť zdrojom mastných kyselín a vitamínu E, využitie má ideálne v šalátoch
 • čaj – pri viac ako 40°C sa znehodnocuje až úplne ničí účinná látka silymarín, čaj teda nemá pri regenerácii pečene a detoxe takmer žiadne účinky

2. Najväčší orgán vstrebáva najviac toxínov

Naša pokožka je skoro neustále vystavovaná škodlivinám zo znečisteného ovzdušia a slnečného žiarenia. Nemali by ste zabúdať na jej ochranu a pravidelné prečisťovanie.

Akné a ekzém často súvisia s nesprávnym fungovaním pečene. Pestrec mariánsky prečistí a zregeneruje pečeňové bunky, čo sa odrazí aj na vašom zovňajšku. Vaša pleť bude zdravšia a sviežejšia.

Účinný spôsob očisty kože

Zájdite si do suchej alebo parnej sauny. Toxíny najefektívnejšie odstraňuje bylinková sauna, ktorá okrem iného zlepšuje krvný obeh a pozitívne pôsobí na nervový systém. Zo sauny sa vrátite príjemne zrelaxovaní s pozitívnou náladou. Pravidelným užívaním Pestreca máme možnosť zvýšiť detoxikačné procesy až o 50%.

3. Samozrejme, strava a zdravá voda

Hlavné je, vyhýbať sa ťažkým, mastným jedlám a celkovo potravinám s kyslým pH. Jedzte veľa zeleniny a ovocia, zdravé tuky a iné potraviny plné antioxidantov. Nezabúdajte na pitný režim. Úplne najzdravšia je alkalická, ionizovaná voda s vysokým Ph, ktorá telu dodá to, čo potrebuje. Neviete akými potravinami konzumáciu Pestreca doplniť? Pozrite si naše tipy.

Detoxikačná kúra s Pestrecom mariánskym

Nezáleží na tom, či je vaša pečeň poškodená viac alebo menej. Ak dlhodobo pociťuje vnútorný nepokoj, možno vaše telo baží po očiste. Určite mu ju doprajte.

Užívajte Pestrec pravidelne, prijímajte veľa antioxidantov, jedzte zdravo a hýbte sa. Telo sa vám odvďačí.

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 270g XXL vreckami len do konca apríla!

Jedna odpoveď na “3 tipy na účinnú jesennú detoxikáciu. Očistite telo, aj myseľ s Pestrecom”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *