Pestrec mariánsky účinným bojovníkom proti akné a ekzémom

Pestrec mariánsky účinným bojovníkom proti akné a ekzémom

Medzi ukazovateľov nedostatočnej funkcie pečene patria prejavy akné, viditeľne suchá a svrbiaca pokožka, či príznaky ekzému a lupienky. Pomocníkom na ochranu pečene, tým pádom aj vymenovaných kožných problémov je Pestrec mariánsky so svojim protizápalovým a prečisťujúcim účinkom.

Pokožka ako znamenie poškodenej pečene

Koža ako orgán pokrývajúci ľudské telo v sebe ukrýva mnoho funkcií. Tou najdôležitejšou je ochranná funkcia, pôsobiaca ako bariéra chrániaca vnútorné orgány tela pred vplyvmi z vonkajšieho prostredia. Cez tento orgán sa dostáva do tela veľa toxínov a to napríklad negatívnymi účinkami pracích prostriedkov alebo kozmetiky, ktoré používame na dennodennej báze.

Náš organizmus však nepociťuje záťaž iba zvonku-vonkajšie prostredie viditeľne vplýva aj na naše vnútro. Príkladom takéhoto pôsobenia je strava, prostredníctvom ktorej sa do organizmu dostáva určitá dávka jedu. Netreba zabúdať ani na alkohol, ktorý má na svedomí odumieranie pečeňových buniek. Rovnako dlhodobé užívanie liekov prispieva k poškodzovaniu pečene.

Pestrec – odborník na detoxikáciu

Škodlivé účinky prostredia na náš organizmus môžeme zmierniť Pestrecom mariánskym, ktorý disponuje silným antioxidačným účinkom a dokonale prečistí a zregeneruje našu pečeň. Účinnú látku Pestreca mariánskeho tvorí silymarín, ktorý dokáže obnoviť pečeňové bunky a zároveň zlepšiť činnosť tých poškodených. Jeho užívaním máme možnosť zvýšiť detoxikačné procesy až o 50%. Jemne drvený plod Pestreca mariánskeho, ktorý ponúkame balený vo vreckách, sa postará o dokonalé vstrebávanie účinnej látky silymarín a posunie vás tak vpred na vašej ceste k zdravej pečeni. Okrem vnútornej očisty organizmu môžeme rátať aj s očistou po vonkajšej stránke – zdravšou a sviežejšou pleťou.

Aj pre očistu pleti Pestrecom mariánskym platia informácie o priebehu a trvaní kúry Pestrecom, ktoré nájdete na našich stránkach.

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 275g XXL vreckami len do konca decembra!

9 odpovedí na “Pestrec mariánsky účinným bojovníkom proti akné a ekzémom”

 1. Ja mám žial psoriázu a tam je zjavný súvis s pečeňou. Pestrec je výborná bylinka a účinkuje. Mám tento drvený pestrec a užívam ho niečo vyše 3 mesiace a účinky už začína byť vidieť. Takže pečeň sa mi evidentne obnovuje, určite odporúčam!!

 2. Prosim o info, ci moze drveny pestrec uzivat aj dojciaca matka, ci pestrec nemoze mat negativny vplyv na dieta? Vdaka za info.

  1. Dobry den, Pestrec pocas dojcenia neodporucame. Pocas dojcenia si nemozete dopriat aj ine veci, ktore by ste za normalnych okolnosti konzumovat mohli. Dojcenie si jednoducho vyzaduje specialny stravovaci rezim.

 3. Dobry den,nerobi problem pestrec- plody,ked mam zlcnikovy kamen? Ja ho pijem ako caj,ale to asi zbytocne,ze z hladiska teploty?

  1. Dobry den Iveta, Pestrec mariansky je znamy svojimi pozitivnymi ucinkami na pecen a zlcnik, ktore regeneruje. Skuste Pestrec uzivat ako drveny, tak ako popisujeme v tomto clanku: https://www.vasbylinkar.sk/caj-olej-drveny-aky-pestrec-uzivat/
   O uzivani Pestreca sa dozviete tu: https://www.vasbylinkar.sk/ako-uzivat-pestrec-mariansky/
   Budeme radi ak nas poinformujete o vasich vysledkoch s uzivanim drveneho Pestreca.
   Prajem krasny den, Peter, VasBylinkar.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.