Spoznajte 6 najväčších benefitov očisty pečene

6 benefitov očisty pečene

Ľudská pečeň je zodpovedná za filtrovanie toxínov a nečistôt, preto by malo byť v záujme každého človeka udržiavať ju v čo najlepšej kondícii. Priamo totiž ovplyvňuje stav a funkcie ďalších dôležitých orgánov, čo si často ani neuvedomujeme.

Niekedy sa však môže stať, že nás dobehne náš vlastný životný štýl, spôsob stravovania a kvalita konzumovaných potravín, stres, či dlhodobé užívanie liekov alebo antikoncepcie.

Existuje prepojenie medzi stavom našej pečene a našou životosprávou, ktoré môže spôsobovať:

 • Zvýšené priberanie telesného tuku a obezitu
 • Poškodenia imunitného systému
 • Tvorbu žlčových a pečeňových kameňov
 • Hromadenie toxínov v organizme
 • Stratu telesnej energie
 • Kožné problémy, ekzémy, akné
Pestrec mariánsky drvený

Vtedy je najlepším riešením podstúpiť očistu pečene, ktorá má pre organizmus mnoho výhod:

 • 1. Redukuje telesnú hmotnosť

  Detoxikácia pečene zvyšuje tvorbu žlče, ktorú tráviaci systém používa k odbúravaniu tukov. Takže ak chcete schudnúť, práve očista pečene je ideálny prvý krok.

 • 2. Podporuje imunitný systém

  Vzhľadom na to, že pečeň okrem iných funkcií filtruje škodlivé látky, je logické, že má zásadný vplyv na silu imunitného systému. Nesprávne fungovanie pečene môže viesť k poruchám imunity. Očista pečene môže funkcie imunitného systému významne podporiť.

 • 3. Pomáha redukovať žlčové a pečeňové kamene

  Pečeňové kamene sú často dôsledkom zlej životosprávy, spôsobujúcej vysokú hladinu cholesterolu. Zvýšený cholesterol spôsobuje premenu žlče na malé kamene, ktoré pečeň a žlčník blokujú a znemožňujú ich správne fungovanie; v pečeni ich môže byť dokonca 200 – 300! Očistou pečene sa vám ich môže podariť čiastočne alebo dokonca úplne zbaviť a predísť ich ďalšej tvorbe.

 • 4. Detoxikuje organizmus

  Vzhľadom k tomu, že pečeň funguje ako filter škodlivín, zvyčajne sa v nej nachádza určité množstvo toxínov. Problémy však začínajú, keď sa toxíny v pečeni príliš nahromadia. Vtedy potrebujete absolvovať očistnú kúru, ktorá pomôže pečeni opäť fungovať správne.

 • 5. Obnovuje telesnú energiu

  Niektoré z neškodných vedľajších látok, ktoré vyprodukuje pečeň, sú v skutočnosti živiny, ktoré bude telo používať. Či už kvôli pečeňovým kameňom alebo príliš vysokému množstvu nahromadených toxínov sa pečeni nemusí podariť niektoré z týchto živín dostať do krvného riečiska. Tieto procesy môžu spôsobovať pocity nedostatočnej energie. Očista pečene dokáže v danej situácii efektívne pomôcť – po absolvovaní očistnej kúry sa opäť budete cítiť plný energie.

 • 6. Podporuje vitalitu

  Nezabúdajte, že očistná kúra pečene pomáha obnoviť jej fungovanie a zvýšiť výkonnosť. Zníženie hladiny toxínov v pečeni vedie k zdravšej a jasnejšej pleti. Spolu s lepšou tvorbou žlče a s ňou súvisiacim odbúravaním tukov, vedie detoxikácia k celkovému zlepšeniu zdravotného stavu nielen navonok, ale aj zvnútra.

Ako na účinnú prírodnú očistu a regeneráciu pečene?

Očistná Pestrecová kúra zameraná na regeneráciu pečene trvá 12 týždňov a absolvovať ju podľa uváženia a zdravotného stavu môžete aj viackrát do roka. Bylinka Pestrec mariánsky (drvený plod) je silný antioxidant a obsahuje komplex látok nazývaný silymarín, ktorý je mimoriadne dôležitý pre regeneráciu pečene. Výsledkom kúry bude nielen zlepšenie zdravotného stavu ale aj spokojný úsmev pri pohľade do zrkadla 🙂

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 275g XXL vreckami len do konca januára!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *