Ideálne balenie Pestreca

Ako správne otvoriť balíček s Pestrecom mariánskym

V tomto blogovom príspevku si ukážeme ako správne otvárať a zatvárať vrecká, v ktorých drvený plod Pestreca mariánskeho ponúkame.

Vrecká majú vo vrchnej časti pásik „zip“, pomocou ktorého je možné vrecko pohodlne uzavrieť bez prístupu vzduchu a uchovať tak Pestrec po celú dobu jeho užívania bez straty kvality. Pestrec totiž na vzduchu pomerne rýchlo oxiduje.

 

 

Každé ešte neotvorené vrecko s Pestrecom je vo svojej vrchnej časti z hygienických a bezpečnostných dôvodov zavarené. Tento zvar je potrebné odstrihnúť nožnicami tak, aby vám zostal dostatočný priestor na pohodlné opätovné zatvorenie vrecka uzáverom „zip“.

No a to je všetko 🙂 Veľmi jednoduché. Takto môžete Pestrec mariánsky pohodlne užívať a skladovať.

Nepodceňujte liečivú silu prírody, presvedčte sa o blahodárnych účinkoch Pestreca Mariánskeho aj vy.

Ušetrite s vreckami ZADARMO, množstevnými zľavami, dopravou ZADARMO a akciovými až 275g XXL vreckami len do konca augusta!

3 odpovede na “Ako správne otvoriť balíček s Pestrecom mariánskym”

  1. Ďakujem za názornú ukážku. Páči sa mi to. Vaša konkurencia ponúka Pestrec v balení z celofánu, s ktorým sa pracuje dosť nepohodlne. Ich pestrec je treba vlastne presypať do inej nádoby, čo je podľa mňa dosť nepraktické. Vaše vrecká sa dajú pekne zatvoriť a mám zároveň poruke aj všetky dôležité informácie, ktoré sa nachádzajú na etikete. Naozaj šikovné.

  2. Dobrý deň Milada, ďakujeme za reakciu, sme radi, že máte pozitívnu skúsenosť s našim balením. Robíme všetko preto, aby sme vám uľahčovali a skvalitňovali život aj takýmito maličkosťami. Váš Bylinkár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.